امکان تحویل اکسپرس

کمترین زمان ارسال سفارشات در فروشگاه کاری باما معمولا یک روزه می باشد و آن هم به شهر و مکان سکونت شما بستگی دارد ، اگر در تهران باشید یک روزه و اگر در سایر شهر های ایران باشید به شرکت حمل و نقل باربری ، که شما در زمان ثبت سفارش خود انتخاب می کنید بستگی دارد.

در غیر این صورت اگر درخواست تحویل سفارش اکسپرس ، سریع و چند ساعته رو دارید چه در شهر تهران و چه درسایر شهر های ایران سکونت داشته باشید ، می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. که در این صورت درخواست شما ثبت و بعد از پیگیری های مربطوه به شما اطلاع خواهیم داد که امکان ارسال اکسپرس برای شما وجود خواهد داشت با خیر.
ارسال اکسپرس برای شهر تهران به اینصورت هست که در همان روز بعد از سفارش و بعد از درخواست مشتری هر چه زودتر برای او ارسال خواهد شد و ارسال اکسپرس برای سایر شهر ها ارسال با سایر باربری های متفرقه و یا سیر و سفر هست که معمولا یک روزه و گاها زودتر به دست مشتری خواهید رسید. پس برای ثبت درخواست تحویل اکسپرس می توانید این روش ها رو انتخاب کرده و یا اگر راه دیگری برای ارسال اکسپرس خود دارید می توانید با ما در میان بگذارید.